Tayt Kombin Önerileri

Tayt, Ceket, Moda

Her zaman sofistike ve ihtişamlı görünmek sıkıcı ve yorucu olabilir. Bazı günler, hiç düşünmeden konforun rahat kollarına atlamak sizin de hakkınız.

Konfor seviyesini yüksek tutup, şıklığınızdan ödün vermemenizi sağlayacak bir dost var: taytlar. Doğru taytı bulmak sandığınız kadar kolay değil. Doğru taytı seçememek, bir dost kazığı gibi hüsranla sonuçlanabilir. Hayal kırıklığı yaşamamak için, tayt giymenin altın kurallarını not almadan geçmeyin.

Doğru Parçalarla Kombinle

Tayt, bir tişörtle de giyilebilir elbette ama sweatshirt ya da kazak gibi uzun parçalar, olası kusurları örtmek için mükemmel bir çözüm sunuyor.  Doğru parça, stil kurtarır.

Uzun Ceket, Uzun Palto

Ceket veya paltonuzun uzun olmasına dikkat edin. Özellikle klasik trençkotlar, vücut hatlarınıza bir doz zarafet ekleyecektir.

Tayt, Pantolon Değil!

Taytın pantolon kategorisine girmediği unutulmamalı. Taytı kalın bir çorap yerine de koyabiliriz. Bu yüzden elbise veya etek altına giymek için idealler.

Deri Tayttan Şaşma

Gerçek ya da suni deri oluşu fark etmiyor. Deri bir taytla her daim güvenli taraftasınız fakat derinin kalitesine dikkat. Tayt fazla kalın olmamalı.

Kaynak: Vogue

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir