Uzun Görünmenizi Sağlayacak Pantolon Türleri

High-Waist-Jean

Her geçen gün yeni bir trende uyanan denim dünyasında vücudunuza uygun, en doğru denim pantolonu seçmek, büyük incelik gerektirir.

Ne yazık ki, bu konuda her zaman isabetli davranamıyoruz. Bazı yanlış tercihler hüsranla sonuçlanabiliyor. Genellikle bacak boyunu olduğundan kısa gösteren denim pantolonlardan şikayetçiyiz fakat doğru denim pantolonla bu sorunu aşmak mümkün. İşte basit hileler ve doğru kombinlerle, bacak boyunuzu uzun gösteren en mucizevi üç denim pantolon.

High-Waist-Jean

High-Waist-Jean’in, yani yüksek bel pantolonların hayat kurtarıcı gücünü hafife almayın. Kesimi sayesinde kalça boyunuzu bir tık yukarıda gösteren bu denim pantolon modelinin kusurları da yok değil.

Arkadan basenlerinizin ve kalçalarınızın daha geniş görünmesi muhtemel. Bu durumdan bol bir gömlek tercih ederek, alnınızın akıyla çıkabilirsiniz.

Skinny-Jean

Skinny-Jean’in vücudu sımsıkı kapsayan inceltici özelliği sayesinde, bacak boyunuz her zamankinden daha uzun görünebilir.

Paça boyunuzun çok uzun olmamasına dikkat edin. Eğer paçalarınız ayak bileği hizansını geçerse, Skinny-Jean incelten etkisini yitirebilir.

İspanyol Paça

İspanyol paça denim pantolonun bacaklarınızı inceltip daha uzun gösterdiği su götürmez bir gerçek ama bu formül sadece tek bir stil kuralıyla etkili: topuklu ayakkabılar.

Şartları biraz daha zorlamak isteyenler, muhakkak siyah rengi tercih etmeli.

Kaynak: Vogue

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir